Девојка среде преполн трговски центар клекна и го запроси момчето- ваква реакција не очекуваше [ВИДЕО]

Девојка среде трговски центар го побарала за маж своето момче. Но, она што ги запрепасти сите е дека неговиот одговор беше: НЕ!

Таа клекнала пред него во полниот трговски во градот Лагос во Нигерија и му го поставила прашањето дали ќе се ожени за неа. Се уште е непозната причината поради која тој ја одби.

Целиот настан бил снимен од случајни минувачи. Погледнете:

Извор ПРЕС24

Би можело да ве интересира Повеќе од овој автор

Оставете реплика

Вашиот емаил нема да биде објавен јавно.