Го уловиле најголемиот крокодил во светот, а потоа им се случило нешто страшно (ВИДЕО)

Мештаните на едно филипинско село живееле во страв дури 20 години, а кога конечно го фатиле ѕверот дури тогаш следел вистинскиот шок.

Имено, тие го врзале ова огромно чудовиште на мала количка, но не се надевале дека тоа нема да биде доволно.

Погледнете што се случило…

Извор brkajrabota

Би можело да ве интересира Повеќе од овој автор

Оставете реплика

Вашиот емаил нема да биде објавен јавно.