Го има секоја жена и се враќа во мода ова лето: Тексас здолниште


Тексас здолништето го носиме уште од деца. Со карнери, без нив, кратко, со средна должина – секоја жена има по барем едно тексас здолниште кое го носи со години.
Но, добрата вест е што ова лето ќе биде апсолутен хит, па ќе може да го носите многу почесто.

Со патики, балетанки или сандали на штикла, со елегантна кошула, со карнери или едноставна маичка – сите комбинации се возможни и модерни.

Мала инспирација:

Би можело да ве интересира Повеќе од овој автор

Оставете реплика

Вашиот емаил нема да биде објавен јавно.