ФУСТАН ОД 1,6 МИЛИОНИ ДОЛАРИ

Рим Акра ја заврши својата невестинска ревија со вртоглаво скапа венчаница.

Сатенскиот фустан со класична силуета чини 1,6 милиони долари поради блескавите декорации.
Либанската дизајнерка соработуваше со луксузниот бренд за накит Tiffany & Co. за да ја украси венчаницата со дијаманти од 165 карати и скапоцени камења од 61,9 карати.

Би можело да ве интересира Повеќе од овој автор

Оставете реплика

Вашиот емаил нема да биде објавен јавно.